Pomagamy uchodźcom z Ukrainy

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. We wtorek, 08.03.2022 wszystkie rzeczy zostały przekazane rodzinom z Ukrainy.

Jesteśmy całym sercem z Ukrainą

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zgłaszania się do pomocy uchodźcom w ramach wolontariatu edukacyjnego w ramach akcji #SzkołaDlaWas

Znasz języki wschodniosłowiańskie, jesteś studentem, nauczycielem, wykładowcą, czy innym członkiem społeczności akademickiej lub szkolnej i chcesz pomóc osobom przybywającym z terenu Ukrainy? Poniższy formularz zbiera podstawowe informacje dotyczące rodzaju pomocy jaką chcesz świadczyć. Po wypełnieniu, dane zostaną automatycznie przesłane do właściwego koordynatora wojewódzkiego funkcjonującego przy Kuratorium Oświaty. Koordynator będzie kontaktować się z Tobą w miarę pojawiających się potrzeb.

Poniżej link do formularza internetowego służącego zbieraniu zgłoszeń wolontariackich: