Pompujemy dla LENY

Zebraliśmy 523,64 zł!

Dziękujemy za zaangażowanie!

Pomagamy! Pompujemy dla Leny!

Dziękujemy za nominacje od Szkoły Podstawowej w Wojborzu do challengu ” Pompujemy dla Leny”

Kochana Lenka ma dopiero 4 lata, do tej pory wypełniała życie całej rodziny, była wulkanem energii, bo kocha sport, taniec, grać i bawić się ze swoim starszym braciszkiem Kubusiem i koteczką Kropką, wszystko to i wiele więcej, skończyło się dla Lenki, tak szybko, od kiedy po raz pierwszy usłyszała diagnozę: „glejak mózgu, nieoperacyjny, bez możliwości podjęcia jakiegokolwiek leczenia.”

Nominujemy:

1. Szkołę Podstawową Stowarzyszenia EDUKATOR w Polanicy -Zdroju
  2. Szkołę Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Ołdrzychowicach Kłodzkich

Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają  zdania wpłacają 100zł lub więcej, jeśli wykonają 50zł lub więcej na konto leny z poniższego linku. Czas na wykonanie to 48h.

Zachęcamy do pomocy chorej Lenie. Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat!